העתיד כבר כאן – עולם האירועים עובר לתלת מימד ותנועה בתמונה

"הארי פוטר עלה במדרגות הלולייניות ומכל עבר הרגיש את התמונות זזות ומסתכלות עליו..."

מי מכם תכנן אירוע ולא חשב לעצמו "אני רוצה משהו מיוחד, משהו שלא היה לאף אחד אחר". כמה פעמים הסתכלת על תמונה, על הזמנה או על מזכרת מאירוע בלתי נשכח וחשבת לעצמך זה יפה, אבל חסר לי משהו... חסר "עומק" בתמונה או חסר "חיים" הלוואי והייתי יכול לשלוח תמונה שזזה או להראות שהפרחים עפים באוויר...

חברת אימג'ן תלת מימד, www.imagine3d.co.il, החליטה להרים את הכפפה ולפתח טכנולוגיה ייחודית אשר תשנה את עולם הדפוס לאירועים. הטכנולוגיה הייחודית של החברה מורכבת מ-12 זוויות צפייה המאפשרות להציג תמונה בתלת מימד באיכות מלאה ללא צורך באביזר עזר. זאת לעומת הטכנולוגיה הקיימת היום, שמצלמת אובייקט משתי זוויות צפייה המוצגות בצבעים כחול ואדום, התמונות מופרדות על ידי משקפי תלת המימד המוכרות והמוח מתרגם את שתי הזויות לתמונת תלת מימד.

בעזרת הטכנולוגיה החדשה תוכלו "להכניס חיים לתמונה": להפוך את התמונה הרגילה לתמונת תלת מימד מרהיבה שממחישה עומק ללא צורך במשקפים מיוחדים, להציג שתי תמונות מתחלפות על אותה הגלויה או ליצור תנועה שמפיחה חיים בדמויות ובתמונה, מזכרת ייחודית ומדליקה. תוכלו להזמין מזכרות מיוחדות לאורחים באירוע "כיד הדמיון", מזכרת אשר תבטא את הייחודיות שלכם ושל האירוע שלכם יותר מכל.

בעזרת פיתוח ייחודי וציוד מתקדם, צילום תלת מימד כבר כאן ויכול להגיע אליך לאירוע. לפי בקשתך, צוות החברה יכין לך הזמנה ייחודית ומקורית, מזכרת מיוחדת לאירוע בלתי נשכח, או יגיע לאירוע, יצלם את האורחים ויעניק להם מגנטים בתלת מימד במגוון גדלים .

כשהאירוע יסתיים תוכל להגדיל תמונות בתלת מימד כמזכרת לבעלי השמחה או המשפחה, תוכל להמיר את תמונות הדו-מימד שתבחר לתלת מימד במגוון גדלים נרחב.

הדפסת תמונות בתלת מימד פותחת בפניך אפשרויות נהדרות למתנות מיוחדות.

אתם יכולים להגיע לימי הולדת ולצרף למתנה ברכות ואיחולים בצירוף תמונה שלכם בתלת מימד, אתם יכולים לצרף לצ'ק של חגיגת בר המצווה מזכרת נהדרת בתמונה משותפת שלכם באותה צורה.

אתם יכולים לחלק לקראת החתונה הזמנות בתלת מימד ולהדפיס אותן על מגנטים, אתם יכולים לעצב בעזרת הגרפיקאים של אימג'ן כרטיס ברכה עם פתגם מתאים ואנימציה שתמחיש זאת, וכן שלל רעיונות המתאימות לאירועים רבים טובים ושמחים.

מגוון המוצרים

לגלרייה
קטלוג מגנטים
דוגמאות להזמנות והגדלות